POS ÇÖZÜMLERİ

Bir POS cihazıyla neler yapılabileceğini, firmanıza nasıl katkı sağlayabileceğinizi hiç düşündünüz mü ? Biz sizin için düşündük ! Mobil Fatura, Mobil Top-Up, Sadakat-VIP Kart, Pre Paid Debit Kart, Campus Kart...

BSW (BAŞEL SOFTWARE) - VERIFONE MOBİL POS ÇÖZÜMLERİ

Günümüzün teknolojik gelişme hızında artık yazılımlar bilgisayarlardan çıktı ve farklı platformlarda uygulanmaya başladı. BSW Mobil POS Çözüm konusunda alanındaki en büyük firma olan Verifone ile POS Çözümleri konusunda işbirliği yaparak ve "Daima Yenilikçi Olmak" ilkesine bağlı kalarak kendi POS Çözümlerini geliştirdi. Oldukça esnek ve modüler yapıya sahip olan bu çözümler teknolojiye ayak uydurmak isteyen veya farklı alanlarda da gelişme sağlamak isteyen kurumlara büyük kolaylıklar sağlıyor.

POS ÇÖZÜM MODÜLLERİ

POS FATURA ÖDEME

Bankaların veya fatura ödeme sistemi olan bütün kurumların kullanabileceği bir modüldür. Müşterilerinizin fatura ödemek için sıra beklemek yerine onlara en yakın POS bayi'ne gidip hızlıca işlemlerini yapmalarını istemez miydiniz ?

KONTÖR SATIŞ / Mobil Top-Up Modülü

Bu modül adından da anlaşılacağı gibi kontör satış esasına göre oluşturulmuştur. Kurulacak olan küçük veya büyük bir POS ağı ile müşterilerinize POS cihazı aracılığı ile kontör satabilir, takibini yapabilir, bayilerinizi yaratabilir ve her türlü iş ve muhasebe raporlarını alabilirsiniz.

LOYALTY CARD / SADAKAT KART MODÜLÜ

Bu modül işletmelerin ve kurumların müşterilerine kendi kurum kartlarını vererek, bu kartlarla müşteri sadakatini yakalamak ve puan, bonus, hediye, çekiliş gibi promosyonları müşterilerine sağlamak esası üzerine kurulmuştur.

VIP KART MODÜLÜ

Kurumların daha özel müşterilerine verdiği kart veya müşteri numarası ile sadece onlara özel ayrıcalık imkanları tanıyabildiği modüldür. Loyalty ve VIP kart modüllerini ikisinde de ayrıntılı bir CRM uygulaması çalışmakta ve kurumların müşterileriyle ilişkilerini daha özel ve ayrıcalıklı hale getirmesini sağlamaktadır.

CAMPUS KART MODÜLÜ

Üniversite, lise, ortaokul kampüslerinde öğrencilere verilen kartlar ile kampüs içindeki her türlü para alış verişinin bu kartlar kullanılarak yapılmasını ve muhasebe, kullanıcı, bayi raporlarının tek elden kontrol edilmesini içermektedir.