KISACA BSW

1986 yılından itibaren sürdürdüğümüz faaliyetlerimiz ve bugün Kuzey Kıbrısta faaliyet gösteren çok uluslu şirketlerin hemen hepsini içeren müşteri portföyümüz ile sistem ve teknoloji entegratörü kimliği taşımaktayız.

Firma içi organizasyonumuz kurulduğumuz günden itibaren yalın ve düz bir çizgide gelişmiş, çalışanlarımıza yetki ve insiyatif kullandırma mantığına dayandırılmıştır. BSW kadrosunun her üyesi tarafından benimsenen en öncelikli prensip maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak olup; bu prensip çerçevesinde en üst düzey mühendislik hizmetleri ile geleceğe yönelik teknolojiyi müşteri portföyümüze sunmaktayız.

ÇÖZÜM ALANLARIMIZUzman Ekibimiz ile:

· Danışmanlık
· Sistem entegrasyonu
· Yazılım geliştirme
· E-iş uygulamaları
· Mobil çözümler
· Servis anlaşmaları
· Sistem optimizasyonu
· Dış kaynak kullanımı (Outsourcing)
· Güvenlik çözümleri
· LAN/WAN projeleri
· Network yönetimi
· İnternet Çözümler

konularında hizmet vermekteyiz.

Bugün odaklandığımız ana konuyu geleneksel lokal veya uzaktan erişimli ağlar ile mobil iletişimin entegrasyonu şeklinde açıklayabiliriz. Bu alandaki tecrübemiz telekom sektörünün lider şirketleri ile yürüttüğümüz projelerle birlikte internet sektöründe özellikle kurumsal internet erişimi ve servisleri konularındaki başarılı çalışmalarımıza dayanmaktadır.

Teknolojik gelişmelerin dinamizmine paralel olarak, internet tabanlı ticari çözümler (B2B veya B2C) den SMS ve WAP uygulamalarını ve hatta mobil ticaret ve mobil intranet platformlarını da içeren geniş yelpazede hem yazılım geliştirme hem de altyapı oluşturma konularında hizmet vermekteyiz.

Bugünkü e-ekonomi dünyasında değişen teknolojilere adaptasyon hızı arttıkça elde edilen başarıların da artacağı düşüncesindeyiz. Bu doğrultuda, müşterilerimize yatırımlarından en yüksek kazancı sağlamalarına olanak verecek uygun maliyetli, etkin çözümler tasarlama anlayışı ana ilkemizi oluşturmaktadır.

Teknoloji ortağınız olarak, siz işinizle ilgilenip, hedeflerinize odaklanırken; biz teknolojik gereksinimlerinizi en efektif şekilde karşılamak üzere burada bulunmaktayız.